Komentowana treść: Individual Computers - nowe produkty
[#1] Re: Individual Computers - nowe produkty
OT:
Komentarze już naprawione. Mozna dodawać bez obaw nowe :)
[#2] Re: Individual Computers - nowe produkty

@grxmrx, post #1

A kto je zepsół co? ;)
[#3] Re: Individual Computers - nowe produkty

@smith, post #2

Hinczyki.
[#4] Re: Individual Computers - nowe produkty
Individual Computers to jest jedna z nielicznych firm, którą można chwalić i nie przechwalić. Robią po prostu swoje, kręcą się wokół tego tzw. "kanapkowania", ale to wszystko jakoś im wychodzi, co na amigowym poletku takie nie do końca zazwyczaj jest pewne. Jak już kiedyś pisałem, mogliby trochę zmienić swoje zapatrywania i z retro przejść na trochę bardziej nowoczesne sprzęty... Zyskaliby na tym naprawdę dużo (nie twierdzę, że obecnie nie zyskują).
[#5] Re: Individual Computers - nowe produkty

@mailman, post #4

Albo nie tyle przejść z retro na nowocześniejsze sprzęty, co po prostu poszerzyć działalność. To, że są ludzie, których kręci np. dopieszczanie swojej A600 jest według mnie pozytywnym zjawiskiem. Tyle tylko, że ludzi takich jest jednak stosunkowo niewielu. Poza tym z całą pewnością rozwiązania typu 030 dla sześćsetki przyszłością naszej platformy nie są.
[#6] Re: Individual Computers - nowe produkty

@Kamul, post #5

Tylko czekać na PPC dla A600 a na tym OS4/MOS PUP...

[#7] Re: Individual Computers - nowe produkty

@alpine, post #6

Ja kupiłem Pegasosa, więc nie muszę czekać...
[#8] Re: Individual Computers - nowe produkty

@alpine, post #6

Ta firma to po prostu rewelacja! A widzieliscie sloty procesorowe dla a1200? Zrobili je dla Pana Kowalczyka,ciekawe co teraz zrobi ACk..kolejna wymowka?..
[#9] Re: Individual Computers - nowe produkty

@MrT, post #8

Kowalczyk już dawno tutaj nie mieszka...

Ktoś wyczytał coś nowego o ACK od czasu tego 'incydentu' ze zdjęciami?
[#10] Re: Individual Computers - nowe produkty

@Kamul, post #5

@ Kamul
Albo nie tyle przejść z retro na nowocześniejsze sprzęty, co po prostu poszerzyć działalność.

Chyba, tak z ciekawości, do nich napiszę co oni na to.

OT: mój pierwszy koment na PPA z dopiero co zainstalowanego na Ami, po długich trudach, Debiana :) Chciałem zobaczyć jak to wygląda.
[#11] Re: Individual Computers - nowe produkty

@R-Tea, post #10

Respekt dla tej grupy! Moze nawet wymysla 040 na Ami 600, od razu bym wzial.
[#12] Re: Individual Computers - nowe produkty

@Kamul, post #7

A czy Pegasosa nadal można kupić? Wymieniona w newsie dyrektywa nie spowodowała zawieszenia jego sprzedaży w Europie?
[#13] Re: Individual Computers - nowe produkty

@FOrest, post #12

Tak oni cos probuja robic a nasz rodzimy Elbox na obiecywal gruszki na w.. a teraz kicha mijaja kolejne miesiace i nic
[#14] Re: Individual Computers - nowe produkty

@FOrest, post #12

@ FOrest
A czy Pegasosa nadal można kupić? Wymieniona w newsie dyrektywa nie spowodowała zawieszenia jego sprzedaży w Europie?

Z tego co wiem, ostatnio ludziska znów kupują bez problemów. Zapytaj w eFunzine.
[#15] Re: Individual Computers - nowe produkty

@FOrest, post #12

AFAIK to derektywa nie zabrania sprzedarzy sprzetow niezgodnych z nia wyprodukowanych przed 1 lipca wiec jesli pegaz nie zostal dostoswany (a czy zostal - nie wiem) to jesli przed 1 lipca ich natukli to moga spokojnie sprzedawac :)
[#16] Re: Individual Computers - nowe produkty

@R-Tea, post #10

Chyba, tak z ciekawości, do nich napiszę co oni na to.

Masz jakieś wiadomości? Odpowiedzieli ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem